AstraGraphics.eu

HOME | SLUŽBY | REFERENCE | O NÁS

NAŠE SLUŽBY

webdesign

WEBDESIGN

Design, neboli grafická úprava webu by měla bezpochyby být nejdůležitějsím poznávacím znamením Vaší prezentace. Podle Vaších přání vytvoříme kvalitní a moderní design, který nejenom zaujme, ale také prodává. Naším cílem je vždy vytvořit co nejpřehlednější a uživatelsky přívětivou prezentaci.

kódování šablon

KÓDOVÁNÍ ŠABLON

U webové prezentace nezáleží pouze na grafickém zpracování, stejně důležitá je i funkčnost a správnost zdrojového kódu. Vytváříme jak statické, tak dynamické webové prezentace přesně podle přání zákazníka s validním html kódem, který zaručuje přehlednost pro vyhledávače a tím pádem zobrazování na vyšších příčkách ve vyhledávání.

redakční systém

REDAKČNÍ SYSTÉM

Pokud chcete obsah Vaší prezentace operativně měnit, máte možnost, a to bez jakýchkoli znalostí html. S redakčním systémem můžete přidávat novinky a nové produkty, rozesílat obchodní sdělení nebo měnit obsah jednotlivých částí Vaší prezentace. Tento systém správy vytváříme na míru pro každý web a přesně podle požadavků zákazníka.

redakční systém

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Sociální sítě jsou v dnešní době masově užívané, tudíž správně koncipovaná reklamní kampaň může zvýšit podvědomí o Vaší firmě a následně také prodej Vašich výrobků. Připravíme pro Vás prezentace na nejznámějších sociálních sítích, jako je facebook nebo twitter nebo přímo naplánujeme reklamní kampaň přímo na míru.

redakční systém

SPRÁVA STRÁNEK

Nemáte čas na úpravu obsahu a přidávání aktualit? V rámci služby správa stránek se budeme starat o Vaše webové portfolio, aktualizovat údaje, přidávat novinky, podávat zprávy o návštěvnosti a řešit všechny záležitosti spojené s webhostingem.

vícejazyčné weby

VÍCEJAZYČNÉ WEBY

V případě, že chcete Vaši webovou prazentaci zaměřit na širší spektrum návštěvníků hovořících rozdílnými jazyky, není pro nás problém vytvořit vícejazyčnou prezentaci. Mezi základní jazyky patří čeština, slovenština, angličtina a němčina, nebojíme se ale ani jazyků exotičtějších. Přepínání mezi jazyky je rychlé a jednoduché a počet podporovaných jazyků není nijak omezen.

grafické práce

GRAFICKÉ PRÁCE

Mimo služeb v prostředí internetu poskytujeme také tradiční grafické práce. Navrhneme a zajistíme tisk Vašich firemních tiskovin a to od vizitek, hlavičkových papírů a obálek až po katalogy, kalendáře a rozmanité reklamní předměty.


Spojte se s námi pomocí
kontaktního formuláře
nebo emailem
info@astragraphics.eu

Zavolejte nám na číslo
+420 773 202 359
s jakýmkoli dotazem
Po-Ne 8.00 - 19.00

Získávejte informace
o akčních nabídkách a novinkách přímo na email

Podporujte nás na
facebooku
a získejte zajímavé bonusy a slevy

AstraGraphics s.r.o.
IČ: 04218116
Sp.zn. C 243398 u MS Praha


© Copyright AstraGraphics 2009 - 2022  |  Powered by AstraGraphics.eu